Jsme ryze česká firma zajišťující stravování. Naše společnost byla založena v roce 2001 bez účasti zahraničního kapitálu. Od počátku fungování je naším záměrem poskytovat stravovací a doplňkové služby. Jsme specialisté na firemní a pacientské dietní stravování. Naše vlastní výrobny také umí nabídnout výrobky studené kuchyně.

Od svého založení jsme se vypracovali z firmy poskytující stravování ve vlastním hotelu INZO v Boru u Tachova ve společnost poskytující skvělé služby v oblasti firemního, nemocničního stravování a event cateringu. Již v červnu roku 2005 jsme získali certifikát ČSN ISO 9001:2000, což dokazuje naši profesionálnost. Certifikované systémy jakosti nás zavazují poskytovat stávajícím i novým klientům kvalitní služby. V roce 2008 vstoupil do firmy nový společník - Jihočeská masna s.r.o., která je součástí uskupení firem ze Šumavy, chovajících skot, vepřové, drůbež i zvěřinu. Sama tuto produkci zpracovává a čerstvou ji dodává do všech našich stravovacích provozů. Cheme pomáhat regionu a dodavatelům, ve kterém jsme aktivní.

Spolupracujeme s

Poté jsme se zaměřili především na kvalitu našich služeb a rozhodli se jít cestou neustálého zlepšování a inovací. V roce 2012 se v jídelníčku objevuje nová řada pokrmů bez lepku a více spolupracují naše dietní specialisté s jednotlivými kuchaři při tvorbě vyváženého jídelního lístku. Další roky byly ve znamení otevírání nových výdejen a kantýn s rozšířenou nabídkou salátových barů a oblíbeného doplňkového prodeje. Rok 2017 byl ve znamení otevření zcela nové kuchyně v Českých Budějovicích, která je svým vybavením na špičkové úrovni. Více informací o nás Vám rádi poskytneme na info@stravbyt.cz.

Kontaktujte nás